Baza Avan / Kio

Baza Avan / Kio

Baza Avan / Kio sprawia, że nosidełko Avan i fotelik przekładany Kio są łatwym i zwiększającym bezpieczeństwo towarzyszem na każdy dzień i w każdej sytuacji. Oba modele mają praktyczny, modułowy system i bazę, która może pozostać w pojeździe przez cały okres użytkowania. Dzięki bazie oba foteliki dziecięce można szybko i bezpiecznie zamontować za pomocą jednego kliknięcia. Ten zestaw jest idealnie dostosowany do szybkiego tempa życia współczesnej rodziny. Połączenie bazy i fotelika dziecięcego idealnie pasuje zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Od urodzenia aż do osiągnięcia przez dziecko 83 cm (około 15 miesięcy) można stosować nosidełko Avan montowane tylko tyłem do kierunku jazdy. Można je szybko i łatwo jednym kliknięciem wpiąć w bazę, albo przymocować je pasami trzypunktowymi pojazdu. Fotelik Kio można stosować dla dziecka od wysokości 60 cm (około 3 miesięcy) lub z dodatkową dostępną wkładką dla noworodków, od urodzenia.

W foteliku Kio podobnie jak w nosidełku Avan dziecko również musi podróżować tyłem do kierunku jazdy do 83 cm (około 15 miesięcy), jednak zalecamy podróżowanie tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, czyli do wysokości 105 cm lub około 4 lat.

Gdy Twoje maleństwo ma 16 miesięcy, możesz przewozić je przodem do kierunku jazdy. To wszystko z myślą o bezpiecznych podróżach – zarówno tych długich, jak i krótkich.

 

Baza kompatybilna z fotelikami:

- Avan
- Kio

Znajdź sklep

Bezpieczeństwo na każdą podróż

 • System modułowy:
  Baza Avan / Kio może być używana jako system modułowy w połączeniu z nosidełkiem dla niemowląt Avan i fotelikiem przekładanym Kio.
 • Połączenie ISOFIX:
  Zapewnia bezpieczną instalację w pojeździe.
 • Wskaźniki na bazie:
  Pokazują czy wszystko jest poprawnie zapięte. Wystarczy rzut oka czy wskaźniki są zielone.
 • Rama antyrotacyjna:
  Absorbuje energię w przypadku zderzenia.
 • Instalacja jednym kliknięciem za pomocą ISOFIX:
  Prostsza i bezpieczniejsza instalacja bazy ISOFIX za pomocą jednego kliknięcia bez użycia pasów bezpieczeństwa pojazdu.
 • Regulowana podpora
  Łatwa regulacja w pojeździe zapewniająca stabilność

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Homologacja:

 • UN R129/03 (i-Size)

Wymiary zewnętrzne (Szer. /Gł. /Wys.):

 • 35.5 / 65 / 35 - 86 cm

Waga:

 • 7.5 kg

 

Więcej danych technicznych w Katalogu RECARO.

Instrukcje i pliki do pobrania

Avan/Kio Base - Manual

1.2 MB