Creating Care

Zdrowa postawa jest niezbędna dla małych odkrywców. We współpracy z wiodącymi ortopedami i fizjoterapeutami potwierdziliśmy, że nasze foteliki i wózki dziecięce są idealnymi towarzyszami każdej podróży. Od pierwszego dnia użytkowania produkty RECAR O zapewniają optymalne podparcie pleców dziecka podczas statycznego leżenia, siedzenia oraz gdy się porusza. Inteligentne funkcje ułatwiają także obsługę rodzicom. A wszystko to uzupełniają przyjazne dla skóry tkaniny w modnych wzorach. Gotowi na wspólną podróż? – Better Together.

Foteliki dziecięce zapewniające
bezpieczeństwo i odpowiednie podparcie.

Podczas opracowywania naszych produktów ważną rolę odgrywa ergonomia siedzenia. Przy pomocy najnowszych danych medycznych opracowaliśmy naszą opatentowaną technologię, łączącą w wyjątkowy sposób zdrową ergonomię, solidną jakość i prostą obsługę. Dzięki RECARO dzieci są w najlepszych rękach – już od pierwszego ziewnięcia po pierwszą wycieczkę do kina. Bardzo prawdopodobne, że nosidełko lub wózek staną się ich ulubionym miejscem – oczywiście po kolanach mamy i taty.

Nasza wskazówka dla młodych rodziców:

Podczas podróży z dzieckiem w samochodzie zalecamy regularne postoje. Tak by Twoje maleństwo mogło rozciągnąć się. W ten sposób wspierasz zdrowy rozwój swojego dziecka. Nawet w przypadku starszych dzieci regularne postoje na rozprostowanie nóg mają pozytywny wpływ na lepsze samopoczucie i dobry nastrój.

Niemowlęta są znacznie bardziej wrażliwe na ruch i dotyk. Dzięki przyjaznym dla skóry materiałom i wygodnemu siedzeniu zapewniamy małym podróżnikom komfort w każdej podróży.

Nosidełka dla niemowląt dopasowane do Twojego dziecka.

Wyjątkowe połączenie regulowanego na wysokość zagłówka z zintegrowanymi uprzężami w obrotowym foteliku Salia zmniejsza nacisk na kręgosłup i całe ciało. Dzięki indywidualnie regulowanemu kątowi siedzenia dziecko może wygodnie siedzieć i odpoczywać do woli podczas podróży.

Foteliki dziecięce, które rosną wraz z Twoim dzieckiem.

Fotelik dziecięcy Mako Elite jest wyposażony w regulowany podnóżek. Zapewnia on Twojemu dziecku dodatkowe wsparcie. System Smart Protection Wings / Inteligentnych Ochronnych Skrzydeł, które dostosowują się do szerokości ramion ukochanego dziecka i automatycznie „rosną” wraz z nimi dzięki regulowanemu oparciu.

Tapicerki dopasowane na każdy dzień.

Oferowane przez nas nowoczesne tapicerki są zarówno lekkie, jak i przewiewne, a jednocześnie trwałe i wytrzymałe podczas codziennego użytkowania. Dzięki zastosowaniu oddychających tapicerek zapewniamy Twojemu dziecku wysoki komfort podróży. Inteligentne otwory w strukturze siedziska i materiału siatkowego tworzą system wentylacji zapewniający oddychanie skórze. W ten sposób dziecko czuje się swobodnie i nie poci się. Nosidełko dla niemowląt pozostaje przez długi czas tak miłe, jak było w pierwszym dniu użytkowania.

Funkcje, które ułatwiają życie rodzicom.

Aby zapewnić łatwe przymocowanie fotelika dziecięcego, oferujemy również modułowy system z bazą. Za pomocą jednego kliknięcia fotelik dziecięcy jest poprawnie zamontowany i bezpieczny. Praktyczne wskaźniki wskazują zielony kolor, gdy wszystko znajduje się we właściwej pozycji. A co najlepsze: baza może być po prostu zdemontowana i schowana gdy jest taka potrzeba.

Wąchanie, dotykanie, czucie, smakowanie – dzieci postrzegają swój świat wszystkimi zmysłami. Przyjemne uczucie dotyku na skórze i pozycja w jakiej znajdują się plecy są szczególnie ważne dla noworodków, dzięki czemu mogą szybko odnaleźć spokój w swoim bardzo stymulującym życiu codziennym. W tym celu RECARO łączy najwyższej jakości materiały i zdrową ergonomię. Na każdym etapie pracy dążymy również do zrównoważonego rozwoju. Wszystko to razem pozwala dzieciom rosnąć tak, jak na to zasługują. W końcu to one będą kształtować świat jutra. Wiemy, że razem zawsze jest – Better Together.

Ergonomia – doceniana przez rodziców.

Opracowany przez wiodących specjalistów w dziedzinie ergonomii, intensywnie rozwijany na różnych etapach rozwoju i oceniany obiektywnie przez renomowane instytuty badawcze: każdy projekt RECARO łączy funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne komponenty. W ten sposób wspieramy całą rodzinę podczas ich codziennego funkcjonowania. Fotel obrotowy 360 stopni, wskaźniki bezpiecznego zapięcia fotelika na centralnym panelu czy system umożliwiający składanie wózków dziecięcych jedną ręką. W ten sposób ułatwiamy dzieciom, rodzicom i dziadkom wspólne spędzanie czasu. Ponieważ wiemy i rozumiemy, że to jest to co się naprawdę liczy.

Trwałe i zrównoważone produkty.

Wraz z narodzinami dziecka zmienia się wiele, także świadomość rodziców: poszukiwane są sprawdzone, trwałe i przyjazne dla środowiska materiały. W pierwszej kolejności chcesz zadbać o to by twoje maleństwo miało dobre samopoczucie. Jednak los naszej planety z pewnością nie pozostaje Ci obojętny – myślisz o tym w kontekście swoich dzieci i w przyszłości wnuków. W RECARO jesteśmy świadomi naszej podwójnej odpowiedzialności. Dla nas, jakość zawsze oznacza również zrównoważony rozwój. W tym celu opowiadamy
się za szczególnie trwałymi produktami i procesem produkcyjnym, które oszczędzają zasoby.

Sześć faktów ważnych dla rodziców.

Skóra niemowląt i małych dzieci jest szczególnie wrażliwa. Oznacza to, że może znacznie intensywniej reagować
na zanieczyszczenia, nierówne i szorstkie powierzchnie czy zmiany temperatury.
Z tego powodu nasi projektanci i inżynierowie zwracają szczególną uwagę na wybór i obróbkę naszych materiałów i tekstyliów.

1. Wykraczanie poza standardy
Wykraczamy daleko poza standardy wymagane prawem.

2. Nieskażone materiały
Wymagamy trwałości i braku zanieczyszczeń naszych materiałów.

3. Tkaniny wysokiej jakości
Łatwe w utrzymaniu, nadające się do prania w pralce, szybkoschnące tkaniny zachowujące długotrwałą jakość.

4. Wypełnienie
Używamy wysokiej jakości pianek używanych w sektorze motoryzacyjnym – dlatego możemy zagwarantować długotrwałą wygodę
przez wiele lat.

5. Najlepsze przygotowanie
Wszystkie tkaniny i szwy poddawane są surowym testom wytrzymałościowym.

6. Niezależne kontrole
Dodatkowe testy niezależnych instytutów i spełnienie wszystkich norm Unii Europejskiej.

You care. We care.