Zaufanie dzięki bezpieczeństwu

Nie idziemy na żadne kompromisy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego ochrona życia ludzkiego jest priorytetem w RECARO. Nasze rozwiązania regularnie przekraczają wymagane standardy i w równym stopniu imponują liniom lotniczym, rodzicom i zawodnikom sportów motorowych.

Dążenie do maksymalnego bezpieczeństwa naszych klientów wyostrza nas nawet na najdrobniejsze szczegóły. Od sprytnie zaprojektowanych poduszek w fotelu wyścigowym Pro Racer Ultima 1.0 po indywidualnie regulowane funkcje fotelików dziecięcych.

W 2014 r. niemieckie stowarzyszenie ochrony konsumentów Stiftung Warentest nadało nosidełku dla niemowląt RECARO Privia ogólną ocenę 1,3 - najlepszą ocenę, jaką kiedykolwiek otrzymał za fotelik dla dziecka.

RECARO Guardia jest następcą najlepszego nosidełka dla niemowląt, jakie kiedykolwiek wyprodukowano.

 

Oparte na sprawdzonych wzorcach z natury, nasze fotele otaczają i stabilizują ludzkie ciało jak ochronny kokon - dla dodatkowego wsparcia z wyjątkowym komfortem.

Nieustannie ulepszamy nasze rozwiązania, które są sprawdzane i testowane od dziesięcioleci. Nasza zaawansowana wiedza w branży lotniczej i motoryzacyjnej wpływa również na rozwój naszych produktów zabezpieczających dzieci.

Cenimy prostą i intuicyjną obsługę. Gwarantuje to prawidłowe korzystanie z naszych produktów i dlatego możesz czuć pełne bezpieczeństwo - niezależnie od tego, czy podróżujesz do miejsca docelowego na wakacje, spacerujesz z dziećmi, czy codziennie jedziesz do pracy.

Każdy pracownik i każdy oddział firmy RECARO jest świadomy swojej odpowiedzialności za bezpieczeństwo we wszystkim, co robią.


Jakość

RECARO od ponad 100 lat prowadzi pionierskie prace. Tradycyjnie inny, zasadniczo innowacyjny i zawsze ulepszany.

Dowiedz się więcej

Ingenious Design

Ingenious Design to więcej niż tylko dobry wygląd. Oznacza nierozerwalną kombinację funkcjonalności, ergonomii i estetyki.

Learn more