Entuzjazm wzbudzony przez
Ingenious Design

Ingenious Design to coś więcej niż tylko dobry wygląd. Oznacza nierozerwalną kombinację funkcjonalności, ergonomii i estetyki. Prosta obsługa naszych produktów jest dla nas tak samo ważna jak ich wyjątkowy wygląd. Dla najlepszego komfortu ergonomicznego na wszystkich poziomach.

RECARO oznacza innowacje, które ułatwiają życie. Na przykład funkcja obracania fotelika dziecięcego, aby nie nadwyrężać pleców podczas wkładania dziecka do samochodu. Wysoka kieszeń w fotelu samolotu, która nie tylko zapewnia więcej miejsca na nogi, ale także ułatwia dostęp do czasopism. I inteligentna koncepcja Flex Seat, dzięki której można zwiększyć odległość między rzędami siedzeń dla pasażerów, gdy samolot nie ma kompletu pasażerów.

Crystal Cabin Award

RECARO Flex Seat został nagrodzony w kwietniu 2017

Nasze pionierskie rozwiązania regularnie otrzymują nagrody za Ingenious Design, sprytne dodatkowe funkcje i wyjątkowe bezpieczeństwo. Na przykład koncepcja RECARO Flex Seat zdobyła nagrodę Crystal Cabin w kategorii „Passenger Comfort Hardware” podczas Aircraft Interiors Expo w Hamburgu w kwietniu 2017 roku.

Nasz sukces nas motywuje. Nasi zadowoleni klienci dowodzą, że jesteśmy na dobrej drodze. Dlatego codziennie pracujemy nad nowymi pomysłami. Nad rozwiązaniami, które upraszczają codzienne życie w najdrobniejszych szczegółach.

Ingenious Design to taki, który rozpala entuzjazm.


Quality

RECARO od ponad 100 lat prowadzi pionierskie prace. Tradycyjnie inny, zasadniczo innowacyjny i zawsze ulepszany.

Dowiedz się więcej

Safety

Nie idziemy na żadne kompromisy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego ochrona źycia ludzkiego jest priorytetem w RECARO.

Dowiedz się więcej