Zaufanie przez jakość

RECARO od ponad 100 lat prowadzi pionierskie prace. Tradycyjnie inny, zasadniczo innowacyjny i zawsze ulepszany. Tworzymy rozwiązania do siedzenia, które oferują więcej. Więcej energii, większy komfort i większe bezpieczeństwo.

W różnych obszarach biznesowych nasi klienci ufają renomowanej jakości RECARO. Ta reputacja czyni nas dumnymi. I to jest obietnica, która wiąże się z obowiązkiem.

Używamy tylko najlepszych materiałów. Od delikatnej skórzanej tapicerki po ultralekki węgiel i specjalnie opracowaną piankę do siedzenia. Nasi projektanci, inżynierowie i specjaliści produkcji wykorzystują te materiały do tworzenia siedzeń o najwyższej jakości.

W rezultacie wiodący producenci samochodów klasy premium ufają RECARO oferując je jako wyjątkowe wyposażenie. W niektórych modelach sportowych samochodów można nawet zauważyć, że nasze fotele są standardem.

Jakość oznacza dla nas także zrównoważony rozwój. Jako firma globalna jesteśmy zawsze świadomi naszych obowiązków etycznych i społecznych. Dlatego zarządzamy zasobami i produkujemy tak wydajnie, jak to możliwe. Aby zachować harmonię celów gospodarczych i środowiskowych.

To jest jakość, która wzbudza zaufanie.


Ingenious Design

Ingenious Design to coś więcej niż tylko dobry wygląd. Oznacza nierozerwalną kombinację funkcjonalności, ergonomii i estetyki.

Dowiedz się więcej

Safety

Nie idziemy na żadne kompromisy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego ochrona życia ludzkiego jest priorytetem w RECARO.

Dowiedz się więcej