MAKO ELITE 2

MAKO 2 PRO

FUNKCJONALNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU


MAKO ELITE 2

Mako 2 Pro i-Size

Linia fotelików RECARO Mako 2 Pro bazuje konstrukcyjnie na fotelikach RECARO Mako 2 Elite z zastosowaniem tapicerek z Mako 2.

Standard i-Size oznacza, że fotelik Mako 2 Pro spełnia surowe normy bezpieczeństwa zgodne z UN R129. Rodzice korzystają z prostej i bezpiecznej instalacji dzięki złączom ISOFIX. Fotelik dziecięcy jest kompatybilny ze wszystkimi fotelami samochodowymi opatrzonymi logo i-Size i praktycznie wszystkimi innymi siedzeniami samochodowymi ze złączami ISOFIX. Dzieci podróżują bezpiecznie, a rodzice cieszą się pełną wygodą.

 

System wentylacji

Swobodny dopływ świeżego powietrza to bardziej komfortowa podróż. Zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie fotelika i w warstwach energochłonnych które umożliwiają niezakłóconą cyrkulację powietrza. Niezależnie od tego, czy dzieci są w krótkiej podróży, aby zobaczyć babcię, czy z całą rodziną w drodze na letnie wakacje – mali odkrywcy dzięki wysokiemu komfortowi jazdy będą z pewnością w świetnym nastroju.

 

Zagłówek z regulacją wysokości

W miarę wzrostu dziecka utrzymanie ergonomicznej postawy jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Oparcie z regulacją wysokości i zintegrowanym zagłówkiem pozwala na maksymalny komfort siedzenia, wspiera prawidłową postawę i dzięki zoptymalizowanemu prowadzeniu pasów, zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Smart Protection Wings

Wewnętrzne ochraniacze na wysokości ramion dostosowują się do wzrostu dziecka i zapewniają, małym podróżnikom jeszcze więcej bezpieczeństwa oraz wyjątkową wygodę podróży. A co najważniejsze: ochraniacze barkowe w sprytny sposób rosną wraz z dzieckiem dzięki regulowanemu oparciu – do 12 roku życia lub wysokości 150 cm.

MAKO ELITE 2

ISO FIX

Zintegrowane z fotelikiem łączniki ISO FIX pozwalają dodatkowo przymocować i ustabilizować fotelik w samochodzie co znacznie poprawia komfort wsiadania i wysiadania dziecka z fotelika oraz ma wpływ na bezpiecxzeństwo.

 

MAKO 2 PRO DEEP BLACK

Głęboki czarny kolor Deep Black to bardzo popularny wybór wśród rodziców pasujący do każdego wnętrza samochodu. 

MAKO 2 PRO SIMPLY GREY

Simply Grey to neutralny kolor, wybierany zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

MAKO 2 PRO ENERGY BLUE

Energy Blue to zdecydowanie oferta dla odważniejszych rodziców, która ożywi swoją energetycznością wnętrze większości samochodów.

MAKO 2 PRO VERY BERRY

Very Berry to zdecydowany ulubieniec dziewczynek, który wniesie wiele radości do wnętrza samochodu.


SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

MAKO ELITE 2

Homologacja:

  • Fotelik dziecięcy w kategorii UN R129/02 "i-Size" dla dzieci o wzroście od 100 do 135 cm
  • Fotelik dziecięcy w kategorii UN R129/02 "do określonych pojazdów" dla dzieci o wzroście od 135 do 150 cm

Wymiary zewnętrzne (Szer. /Gł. /Wys.):

  • 44 / 47 - 53 / 60.5 - 80.5 cm

Waga:

  • 7.2 kg

 

Więcej danych technicznych Katalog RECARO.

Instrukcje i pliki do pobrania

Czy Mako Elite 2 jest kompatybilny z moim samochodem?

Prosimy zawsze sprawdzać instrukcję obsługi samochodu w celu uzyskania ewentualnych uwag / instrukcji / zakazów producenta dotyczących używania fotelików dziecięcych w samochodzie!

Przepraszamy, ten fotelik nie jest zatwierdzony do Twojego pojazdu.

Przyczyną braku zatwierdzenia mogą być:

  • Ograniczona przestrzeń dla fotelika dziecięcego
  • Pas 3-punktowy jest za krótki
  • Po przyłączeniu do złączy Isofix samochodu fotelik zakrywa klamrę pasa samochodowego; bezpieczne mocowanie za pomocą 3-punktowego pasa nie jest możliwe
  • Zagłówka samochodu nie można zdjąć i uniemożliwia on prawidłowe ustawienie fotelika dla dziecka
  • Schowek w podłodze samochodu nie pozwala na montaż fotelików z nogą podporową
1
2
3
4
5
6
7