MONZA NOVA IS

Wielopłaszczyznowa ochrona

Monza Nova IS
9 - 36 kg | 9 miesięcy - 12 lat | Grupa ECE 1/2/3

Monza Nova IS

Jeśli twoją pasją od zawsze była szybkość, to gdy zostałeś ojcem bezpieczeństwo stało się dla ciebie najważniejsze. Teraz przede wszystkim zależy Ci by Twój syn cieszył się najwyższym poziomem komfortu i słuchał ulubionej muzyki podczas jazdy. Nasza Monza Nova IS łączy wymagania rodziców z życzeniami dzieci. Wbudowane w zagłówek głośniki i podłączenie audio zapewniają najwyższy poziom rozrywki. Podczas gdy małe dzieci są zabezpieczone za pomocą osłony biodrowej, starsi podróżnicy są zapinani za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu. Większa przyjemność z jazdy jest możliwa już tylko w Formule 1 lub w wesołym miasteczku. ADAC i Stiftung Warentest są przekonani co do bezpieczeństwa, co potwierdza wynik testu 2,0.

Wszystkie funkcje

Sprawdź zgodność z moim pojazdem

Znajdź sklep

Fotelik dziecięcy, który rośnie wraz z dzieckiem

Jeden fotelik dziecięcy na całe dzieciństwo? Jest to możliwe. Zapewnia to regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem. W ten sposób fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka i rośnie on wraz z nim od dziewięciu miesięcy do dwunastu lat.

System Audio

Zintegrowane głośniki w zagłówku fotelika, podłączenie audio i kieszeń na urządzenie pozwalają małym podróżnikom cieszyć się najlepszą rozrywką, bez konieczności, aby mama i tata słuchali radia lub ulubionej piosenki dziecięcej z przodu pojazdu. W ten sposób dzieci mogą przybrać wygodną pozycję, zrelaksować się, a ich głowy pozostają chronione przez zagłówek.

Zintegrowana poduszka
w zagłówku

Zintegrowana poduszka zapewnia dobre samopoczucie i bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Zwłaszcza podczas snu mali i więksi poszukiwacze przygód korzystają ze znacznie większego komfortu. Poduszka jest w pełni regulowana i może być indywidualnie dopasowana do potrzeb Twojego dziecka.

System wentylacji

Świeże powietrze cieszy wszystkich. Zapewniają to otwory w zewnętrznej skorupie i wstawki z siatki w tapicerce fotelika, które umożliwiają ciągłą cyrkulację powietrza. Już większego poziomu komfortu i dobrego samopoczucia nie da się osiągnąć. Niezależnie od tego, czy dzieci są w krótkiej podróży, aby zobaczyć babcię, czy z całą rodziną na letnich wakacjach – mali odkrywcy dzięki komfortowi jazdy będą z pewnością w świetnym nastroju i to niezależnie od długości podróży.

Zaawansowana ochrona
boczna (ASP)

Niezależnie od tego, czy wracasz z treningu piłkarskiego, czy odpoczywasz na wakacjach, zintegrowane ochraniacze czuwają i w przypadku zderzenia bocznego zmniejszają siłę działającą na dziecko. W ten sposób dzieci i rodzice mogą podróżować bezpiecznie.

Osłona biodrowa

W przypadku małych dzieci w grupie 1 fotelik dziecięcy jest używany z osłoną biodrową zabezpieczoną pasem bezpieczeństwa pojazdu. Osłona biodrowa otacza dziecko, rozprowadza i pochłania energię zderzenia na całej jego powierzchni – porównywalnie z funkcją poduszki powietrznej. W ten sposób wrażliwa szyja, głowa i klatka piersiowa dziecka są chronione. Starsze dzieci (gr. 2/3) są przypięte pasami bezpieczeństwa pojazdu. To wszystko dla zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpiecznej podróży na każdym jej kilometrze.

Bezpieczeństwo na każdą podróż

 • Uniwersalna instalacja:
  Może być zainstalowany w samochodach bez ISOFIX w prosty i szybki sposób za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu.
 • Wzmocnione podłokietniki:
  Zapewniają lepszą ochronę w okolicy bioder i umożliwiają wygodne siedzenie starszym dzieciom.
 • Piankowe siedzenie:
  Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
 • Oznaczone prowadnice pasów:
  Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa.
 • Zintegrowane złącza Seatfix:
  Wystarczy przymocować fotelik dziecięcy do samochodu za pomocą zintegrowanych złączy Seatfix.

Kolekcja kolorystyczna

Prime Mat Black

Prime Silent Grey

Prime Pale Rose

Core Performance Black

Core Carbon Black

Core Xenon Blue

Core Power Berry

Prime Sky Blue

Kolory prezentowane na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych kolorów produktu.


SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Homologacja:

 • UN R44/04

Wymiary zewnętrzne (Szer. /Gł. /Wys.):

 • 56 / 45 - 54 / 67 - 86 cm

Waga:

 • 7.7 kg

 

Więcej danych technicznych Katalog RECARO.

Instrukcje i pliki do pobrania

Czy Monza Nova IS jest kompatybilna z moim samochodem?

Prosimy zawsze sprawdzać instrukcję obsługi samochodu w celu uzyskania ewentualnych uwag / instrukcji / zakazów producenta dotyczących używania fotelików dziecięcych w samochodzie!

Przepraszamy, ten fotelik nie jest zatwierdzony do Twojego pojazdu.

Przyczyną braku zatwierdzenia mogą być:

 • Ograniczona przestrzeń dla fotelika dziecięcego
 • Pas 3-punktowy jest za krótki
 • Po przyłączeniu do złączy Isofix samochodu fotelik zakrywa klamrę pasa samochodowego; bezpieczne mocowanie za pomocą 3-punktowego pasa nie jest możliwe
 • Zagłówka samochodu nie można zdjąć i uniemożliwia on prawidłowe ustawienie fotelika dla dziecka
 • Schowek w podłodze samochodu nie pozwala na montaż fotelików z nogą podporową
1
2
3
4
5
6
7