RECARO Kids

BEZPIECZNY. PROSTY. PRZEKONUJĄCY.

RECARO powraca z RECARO Kids
Artsana posiada światową wyłączną licencję na opracowywanie, produkcję i dystrybucję dziecięcych fotelików samochodowych i wózków dziecięcych pod marką RECARO, która będzie zarządzana ze skuteczną synergią przez utworzenie dwóch dedykowanych firm RECARO Kids: nowej firmy RECARO Kids GmbH z siedzibą w Niemczech , która będzie kontynuować rozwój innowacyjnych produktów premium i nowej spółki RECARO Kids srl z siedzibą we Włoszech, która będzie odpowiedzialna za wszystkie procesy logistyczne i handlowe w celu wzmocnienia silnej pozycji marki i zapewnienia doskonałej orientacji na konsumenta.
RECARO Kids stanowi połączenie dwóch ważnych rzeczywistości, Artsana i RECARO, które podzielają wiele wartości, takich jak innowacyjność, jakość i bezpieczeństwo. Wartości te były przestrzegane przez lata z wytrwałością, a przede wszystkim z pasją.
RECARO Kids utrzyma istniejący portfel produktów i swoją wiedzę w obszarze bezpieczeństwa dzieci, a także zagwarantuje faktyczną pozycję premium na rynku i wysoki poziom obsługi swoich klientów. W rzeczywistości dzieci RECARO, jako jedyna firma zajmująca się sprzedażą dziecięcych produktów klasy premium RECARO i zarządzającą całym procesem posprzedażnym, stara się oferować wsparcie sprzedaży detalicznej i klientów w zakresie 360 ​​stopni.
W 2019 roku Artsana wraz z RECARO Kids ma na celu opracowywanie nowych produktów, zgodnie z filozofią marki RECARO i zwiększeniem swojej silnej obecności na rynku. Nasza firma połączy ją z siecią wybranych sprzedawców detalicznych, która charakteryzuje się wysokim poziomem obsługi klientów i profesjonalizmem wymaganym przy produktach tego typu.
„Z dumą mogę dodać do naszego portfolio markę premium, jaką jest RECARO. Dodamy jej wartość, szanując jej silne i charakterystyczne cechy, łącząc je z innowacyjnością, która zawsze charakteryzowała rozwój produktów Artsana ”

Claudio De Conto, CEO Artsana Group & RECARO Kids srl

Aktualności

Wiadomości i informacje na temat fotelików dziecięcych i wózków RECARO Kids, a także oficjalne komunikaty prasowe firmy są dostępne tutaj.

Więcej aktualności

Praca i kariera

Szukamy kreatywnych graczy zespołowych, którzy chcieliby z nami napisać nowy rozdział w historii RECARO.

Zobacz oferty pracy