AKTUALNOŚCI

Wiadomości i informacje na temat fotelików dziecięcych i wózków dziecięcych RECARO Kids, a także oficjalne komunikaty prasowe firm są dostępne tutaj.

Kontakt dla prasy
RECARO Kids s.r.l.
Phone: +39 (0) 245467-740
info@recaro-kids.com

German Design Award 2021 dla Tian Elite i Celona

RECARO Kids jest jednym ze zwycięzców German Design Award 2021. Ta nagroda wyznacza międzynarodowe standardy, jeśli chodzi o najbardziej innowacyjne rozwiązania projektowe i konkurencyjność na światowym rynku.
Fotelik dziecięcy Tian Elite oraz wózek Celona zwyciężyły w nagrodzonej dyscyplinie „Doskonały Projekt Produktu” w kategorii „Opieka nad dzieckiem i dzieckiem”. Oba produkty, uniwersalny i lekki fotelik dziecięcy z grupy 1/2/3 oraz wygodny wózek w ramach swobodnie konfigurowalnego systemu modułowego właśnie weszły na rynek.

 

Od listopada 2020 Tian Elite i Celona będą pokazywane w internetowej galerii German Design Award:
https://www.german-design-award.com/en/the-winners.html

 

Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

Nagroda Plus X w kategorii „Najlepszy produkt” dla Avan & Kio a w kategorii „Najlepsza marka” dla RECARO Kids

Nagroda Plus X to niezwykłe wyróżnienie przyznawane za szczególne osiągnięcia. Oprócz nagród przyznawanych produktom w odniesieniu do siedmiu kryteriów oceny X Plus to także specjalne nagrody dla najlepszych marek i najlepszych produktów. W tym roku to właśnie nosidełko dla niemowląt Avan, a także fotelik Kio zdobyły nagrodę „Najlepszy produkt roku 2020”. Ponadto panel ekspertów Plus X Award docenił wyjątkowe osiągnięcia i przyznał RECARO Kids nagrodę „Najlepsza marka roku 2020” w kategorii „foteliki dziecięce”.

Więcej szczegółów :
https://plusxaward.de/en/portfolio/recaro-kids-avan/
https://plusxaward.de/en/portfolio/recaro-kids-kio/
https://plusxaward.de/beste-marke-des-jahres/


Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

RECARO Sadena zdobywa nagrodę Red Dot Award 2020!

RECARO Kids jest laureatem renomowanej nagrody Red Dot Award 2020 wraz z wózkiem Sadena w kategorii „Niemowlęta i dzieci”. Red Dot to nagroda za wysoką jakość wzornictwa. Międzynarodowe jury przyznaje tę prestiżową i pożądaną nagrodę jedynie produktom o wyjątkowym designie.

Więcej informacji na www.red-dot.org.


Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

RECARO Avan i Kio zdobywają nagrodę Plus X Award 2020!

RECARO Kids jest zwycięzcą tegorocznej nagrody Plus X Award 2020, nagrody innowacyjnej za jakość marki. Zwycięskie produkty, nosidełko dla niemowląt Avan i pasażer Kio, zwyciężyli w kategoriach: wysoka jakość, design, łatwość użycia i funkcjonalność. Nagroda Plus X to największa na świecie nagroda za innowacje w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Każdego roku wyróżnia marki za wiodącą jakość i innowacyjność swoich produktów.

Więcej szczegółów :
https://plusxaward.de/en/portfolio/recaro-kids-avan/
https://plusxaward.de/en/portfolio/recaro-kids-kio/


Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

RECARO Mako Elite zdobywa nagrodę iF Design Award 2020!

Fotel RECARO Mako Elite został laureatem prestiżowej nagrody iF Design Award 2020 w kategorii Produkty, jednej z najważniejszych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa.


Konkurencja w tegorocznym konkursie była ogromna - ponad 7000 zgłoszeń z 56 krajów na całym świecie. Jury ujęły w Mako Elite ekskluzywny system cyrkulacji powietrza, głośniki zintegrowane z zagłówkiem i zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

 

Dowiedz się więcej

RECARO Mako Elite zdobywa nagrodę iF Design Award 2020!