AKTUALNOŚCI

Wiadomości i informacje na temat fotelików dziecięcych i wózków dziecięcych RECARO Kids, a także oficjalne komunikaty prasowe firm są dostępne tutaj.

Kontakt dla prasy
RECARO Kids s.r.l.
Phone: +39 02 4546 7740
info@recaro-kids.com

4 gwiazdki za bezpieczeństwo dla fotelików samochodowych RECARO Mako Elite 2 i Tian Elite

Grandate (Włochy) / Bayreuth (Niemcy), 27.05.2021 - W najnowszym teście ADAC i Stiftung Warentest, najważniejszym europejskim teście fotelików dziecięcych, nasz fotelik RECARO Mako Elite 2 uzyskał 4 gwiazdki w ocenie ogólnej  - "DOBRY” (2,0). W tym samym teście fotelik samochodowy  RECARO Tian Elite uzyskał 4 gwiazdki za bezpieczeństwo  "DOBRY" (2.5) co sprawiło, że jest najlepszy w swojej klasie. Eksperci w ocenie obydwu fotelików pozytywnie ocenili stabilną pozycję w pojeździe, a także dobre właściwości przy zderzeniach. Dodatkowo wysoko oceniono jego ergonomię i zastosowaną koncepcję fotelika „rosnącego z dzieckiem”.


RECARO Mako Elite 2   informacja prasowa 

RECARO Tian Elite   informacja prasowa 

Dowiedz się więcej

Fotelik RECARO Tian zdobył nagrodę IF Design Award 2021

RECARO Kids otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD, prestiżowe wyróżnienie w świecie wzornictwa. Wielkim wygranym okazał się fotelik Tian, w kategorii Produktów dla Niemowlaka/ Dziecka.


Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

Nagroda Rodziców 2020 trafia do RECARO – Celona wygrywa konkurs Zabawkowicz.pl i zostaje najlepszym wózkiem 2020

Grandate (Włochy) / Bayreuth (Niemcy), 27.11.2020 - RECARO Celona zostaje niekwestionowanym zwycięzcą konkursu Nagroda Rodziców 2020 organizowanego corocznie przez Zabawkowicz.pl, Nagroda Rodziców to najbardziej prestiżowy konkurs w Polsce i znak jakości, który pomaga rodzicom w wyborze wysokiej jakości, funkcjonalnych i bezpiecznych produktów dla dzieci.


Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

Foteliki RECARO Salia w niemieckim teście fotelików samochodowych Stiftung Warentest / ADAC 10/2020

Grandate (Włochy) / Bayreuth (Niemcy), 23.10.2020 - RECARO Kids po raz kolejny uzyskało dobre wyniki w najważniejszym europejskim teście fotelików samochodowych przeprowadzonym przez Stiftung Warentest i ADAC. Nagrodzone zostały dwa foteliki samochodowe RECARO Kids: Salia z oceną „DOBRY” i łącznym wynikiem 2,3 oraz Salia Elite z łącznym wynikiem 2,7. Obydwa foteliki potwierdziły dobrą ochronę boczną, oraz doskonałą ochronę w teście zderzenia czołowego - tyłem do kierunku jazdy. Ponad to pozytywnie oceniono funkcję obrotu o 360 stopni, oraz zwrócono uwagę na wystarczającą ilość miejsca dla dzieci i jakość tapicerki.


Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej

German Design Award 2021 dla Tian Elite i Celona

RECARO Kids jest jednym ze zwycięzców German Design Award 2021. Ta nagroda wyznacza międzynarodowe standardy, jeśli chodzi o najbardziej innowacyjne rozwiązania projektowe i konkurencyjność na światowym rynku.
Fotelik dziecięcy Tian Elite oraz wózek Celona zwyciężyły w nagrodzonej dyscyplinie „Doskonały Projekt Produktu” w kategorii „Opieka nad dzieckiem i dzieckiem”. Oba produkty, uniwersalny i lekki fotelik dziecięcy z grupy 1/2/3 oraz wygodny wózek w ramach swobodnie konfigurowalnego systemu modułowego właśnie weszły na rynek.

 

Od listopada 2020 Tian Elite i Celona będą pokazywane w internetowej galerii German Design Award:
https://www.german-design-award.com/en/the-winners.html

 

Pełna informacja prasowa.

Dowiedz się więcej
  • Strona 1 z 2

    • 1
    • 2