YOUNG SPORT HERO

Sportowy styl i uniwersalność stosowania

Young Sport Hero
9 - 36 kg | 9 miesięcy - 12 lat | Grupa ECE 1/2/3

Young Sport Hero

Podróżowanie z dzieckiem może być tak wygodne, że nie będziesz czuł potrzeby odpoczynku w czasie jazdy. Wystarczy, że Tata się odwróci do tyłu i zobaczy, że podróż przebiega nienagannie. Poza tym może mieć pewność, że gdy jego syn i Young Sport HERO spędzają wakacje u babci wszystko przebiega bezproblemowo. Fotelik Young Sport HERO można łatwo i szybko zamontować praktycznie w każdym pojeździe za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa.

Wszystkie funkcje

Sprawdź zgodność z moim pojazdem

Znajdź sklep

Uniwersalna Instalacja

Miej pewność, że dziecko jest bezpieczne, gdy podróżuje z babcią i dziadkiem ich samochodem. Fotelik Young Sport HERO można szybko i łatwo zainstalować za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu. Każda rodzina marzy o takim bohaterze – Young Sport HERO.

Fotelik, który rośnie wraz z dzieckiem

Jeden fotelik dziecięcy na całe dzieciństwo? Jest to możliwe. Zapewnia to regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem. W ten sposób fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka i dzięki temu fotelik rośnie wraz z nim od dziewięciu miesięcy do dwunastu lat.

Zaawansowana ochrona
boczna (ASP)

Niezależnie od tego, czy wracasz z treningu piłkarskiego, czy odpoczywasz na wakacjach zaawansowany system ochrony bocznej zapewnia maksymalną ochronę podczas każdej podróży. W przypadku zderzenia bocznego absorbuje on siłę, która działałaby na dziecko. W ten sposób dzieci i rodzice mogą podróżować bezpiecznie.

Regulacja kąta siedziska

Miejsce do siedzenia w foteliku dla dziecka może być ustawione w pozycji spoczynkowej dla małych dzieci w grupie 1. Aby Twoje dziecko mogło cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, siedzenia lub spania.

Lekki

Ważący około 8 kg Young Sport Hero można szybko i łatwo wyjąć z pojazdu, przenieść i zainstalować w innym aucie. Ułatwia to codzienne przemieszczanie się mamie i tacie, ale także babci i dziadkowi. Projektując nasze foteliki dla dzieci, zawsze myślimy o całej rodzinie.

Opatentowany system bezpieczeństwa HERO

Dzięki opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa HERO Twoje dziecko może być łatwo i szybko przypięte w foteliku. Unikalny system bezpieczeństwa HERO łączy w sobie ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek, dzięki czemu uprząż nie zsuwa się i nie skręca. Oszczędza to czas i zmartwienia podczas codziennej rutyny, a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

Bezpieczeństwo na każdą podróż

 • 5-punktowy system pasów:
  Intuicyjny i centralny regulator pasów z systemem HERO umożliwia bezpieczne i proste przymocowanie dziecka do fotelika (gr. 1).
 • Wkładka redukcyjna:
  Dla optymalnego ergonomicznego dopasowania do małego dziecka (gr. 1).
 • Pianka w siedzisku:
  Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
 • Ochraniacze pasów:
  Zmniejszają nagrzewanie się pasów podczas upałów – zapobiegając w ten sposób podrażnieniu wrażliwej skóry dziecka (gr. 1).
 • Oznaczenia prowadzenia pasa:
  Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa.
 • System wentylacji:
  Dzięki pasywnemu systemowi wentylacji siedzenie podczas długich podróży jest szczególnie przyjemne.
 • Wzmocnione podłokietniki:
  Wygodne siedzenie dla starszych dzieci z wygodnymi podłokietnikami.

Kolekcja kolorystyczna

Core Deep Black

Core Simply Grey

Core Energy Blue

Core Very Berry

Prime Mat Black

Prime Silent Grey

Prime Frozen Blue

Prime Pale Rose

Core Performance Black

Core Carbon Black

Core Xenon Blue

Core Power Berry

Prime Sky Blue

Kolory prezentowane na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych kolorów produktu.


SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Homologacja:

 • UN R44/04

Wymiary zewnętrzne (Szer. /Gł. /Wys.):

 • 58 / 50 / 63 - 71 cm

Waga:

 • 8 kg

 

Więcej danych technicznych Katalog RECARO.

Instrukcje i pliki do pobrania

Czy Young Sport HERO jest kompatybilny z moim samochodem?

Fotelik dziecięcy bez połączenia ISOFIX lub SEATFIX ma ogólną aprobatę i można go zainstalować na dowolnym fotelu samochodowym wyposażonym w 3-punktowy pas bezpieczeństwa w celu zabezpieczenia dziecka i fotelika dziecięcego. Zawsze jednak zalecamy instalację testową u wyspecjalizowanego sprzedawcy, aby zapewnić zgodność z samochodem przed zakupem fotelika. Sprawdź ograniczenia przestrzeni, prawidłowe dopasowanie i długość 3-punktowego pasa.